Stánky

PIVOVAR BERNARD pozve na skvělé prémiové pivo

 

Bernard je pivo, které ozdobí Vaši osobnost. A čím jste odlišnější, tím více se k Vám bude hodit. Bernard je totiž jako Vy. Neohlíží se po ostatních a vaří pivo po svém - bez pasterizace, z nejčistší vody, z vlastního sladu a kvasnic uprostřed lesem provoněné Vysočiny. Díky tomu vytváří harmonii vyvážené hořkosti, lahodné plnosti a chmelové vůně.

Bernard je oblíbeným pivem lidí, kteří si chtějí opravdu pochutnat a jdou stejně jako Bernard svou vlastní cestou. Je životním stylem, kultem...

Přijďte jej ochutnat na náš stánek nebo do některého z originálních Bernard Pubů v Praze ...http://bernardpub.cz/pub/ 

 

Bidfood Czech Republic představí novou značku skvělé prémiové zmrzliny LA PANNA

Moderní a známé chutě celé Evropy. Více smetany, více čokolády, více ořechů, více ovoce, více poctivé a řemeslné zmrzliny. ...inspirováno létem

 • Salted Caramel
 • Lemon Cheesacake
 • Vanilková
 • Čokoládová
 • Jahodová
 • Cheesecake & Strawberry
 • Crème Brûlée
 • Pekanový ořech s medem
 • Cream & Brownies
 • Mátová s čokoládou

Více informací https://www.bidfiles.cz/kat/la-panna-2018.pdf

Zákaznické centrum Bidfood Czech Republic
www.bidfood.cz  www.mujbidfood.cz  www.primazmrzlina.cz

Department for International Trade (obchodní oddělení Britské ambasídy) představí své služby a informace o britském franšízingovém trhu

Department for International Trade (DIT) tvoří po celém světě rozsáhlou mezinárodní síť ve Spojeném království a na jednotlivých ambasádách a diplomatických misích. Pražská pobočka Department for International Trade je součástí obchodního oddělení Velvyslanectví Spojeného království v České republice.

Prostřednictvím svých specialistů nabízí poradenskou činnost a zprostředkování obchodních kontaktů. Obchodním společnostem se sídlem ve Velké Británii pomáhá zvýšit jejich konkurenceschopnost na světových trzích skrze obchodní činnost v České republice. Asistuje zahraničním firmám, které chtějí do Spojeného království investovat a proniknout tak do britského ekonomického prostředí.

 

Britská obchodní komora je nezisková organizace, sdružující téměř 200 firem, které reprezentují široké spektrum britských zájmů v České republice, od velkých investorů až po malé a střední podnikatele. Jejím cílem je podporovat obchodní aktivitu mezi Českou republikou a Velkou Británií, zvýšit konkurenceschopnost členských firem a vytvořit platformu pro vznik nových obchodních příležitostí.

ČESKÁ SÍŤOVKA ....představí praktického pomocníka na nákupy

 

Kilo brambor, obří meloun, krabice džusu, balíky mouky a cukru - vydrží takovou zátěž vaše igelitka?

 Potřebujete nakoupit velké množství ovoce a zeleniny, doplnit zásoby mouky a cukru nebo je ve slevě vás oblíbený džus a chcete si vzít víc než jedno balení? To není problém do chvíle, kdy u pokladny zjistíte, že tohle obyčejná igelitka asi nezvládne a vy nejspíš budete za chvíli nahánět rozkutálené pomeranče po špinavém chodníku. Na tyto nákupy je vhodnější vzít si látkovou nebo síťovanou tašku z pevného materiálu, u které nehrozí, že by se vám utrhly uši při větším nákupu.

Síťovaná taška se navíc bez problému vejde i do velmi malé kabelky a zabere méně místa než složená igelitka. Hodit se bude i vášnivým knihomolům, kteří pořádají velké nákupy v knihkupectví nebo navštěvují knihovnu a jsou zvyklí si odnášet celé poličky knih.
Taška je pevná, pružná a udrží úctyhodných 15 kg!

Díky tomu, že tašku můžete používat opakovaně a je vyrobena z látky, šetříte také přírodu, což určitě stojí za pořízení!

Proč si českou síťovku pořídit?
• je lehká, skladná, pružná a odolná,
• tahle taška má prostě osobnost a není na jedno použití,
• igelitky dusí přírodu, do které každý z nás rád vyrazí na výlet,
• na výrobu papírových tašek se spotřebuje mnohem více vody a energie než na výrobu těch plastových,
• výrobce spolupracuje s chráněnými dílnami ČR a pomáhá tak lidem se sníženým pracovním uplatněním,
• značka má udělenou ochrannou známku Český Výrobek.

 

Síťovka spatřila světlo světa v roce 1926, kdy ji začal vyrábět český podnikatel Vavřín Krčil. Výroba síťovek byla pravá ruční práce. Z hedvábné příze je vyráběly dělnice. Lidé si je rychle oblíbily, protože tyto tašky byly skladné a levné. Začaly se vyrábět síťovky všech možných druhů. Některé sloužily na nákup a některé byly dokonce módním doplňkem a ženy je nosily na vycházky. Také byly vhodné pro sport a volný čas, těmto se říkalo tlumokové.

V letech 1948 – 1989, tedy do sametové revoluce, se objevovaly síťovky v ulicích naplněné čerstvým ovocem a zeleninou, lahvemi s pivem a na Vánoce jsme v nich mohly vidět i kapry.

 

Česká síťovka znovu přichází na trh v roce 2012 pod vedením Karolíny Pechové.Před ní se na trhu objevili i jiní výrobci, ale bohužel se jim nepodařilo prosadit. Karolína Pechová jde cestou své filozofie: „Ze všeho co dělá, chce mít dobrý pocit.“ A to je zřejmě i základ úspěchu. Je pro ní důležitý každý zákazník, bez ohledu na typ síťovky a odebrané množství. Práce ji baví a stejně tak i její spolupracovníky.

Vyrábíme tašky na míru, každá naše síťovka je originál.

 

FRUITISIMO pozve na nejovocnější čerstvé šťávy a dorty

 

Příznivci ovocných štáv, dortů a zmrzlin, které znáte ze stánků Fruitisimo po celé republice, je budou moci ochutnávat a konzumovat ve stánku umístěném v předsálí konferenčního sálu po celý den!

Fruitisimo je hravá značka, která sází na pozitivní emoce a na své mladé zaměstnance.   
Soustřeďuje se na emoce a zdravý a aktivní životní styl, zábavu a vášeň pro to, co značka ve "světě Fruitismo" dělá.

Důraz klade na zákaznický zážitek, týkající se nejen chuti, ale i mysli. Nabízí proto ke svým produktům také automaticky úsměv svých oranžových barmanů.  Vyzkoušejte si je.


Na zdraví!

HARLEY-DAVIDSON představí krásný silný stroj a pozve na zajímavou událost

 115. VÝROČÍ HARLEY-DAVIDSON - PRAHA,  5.-8.7.2018

CELOSVĚTOVÁ OSLAVA 115. VÝROČÍ HARLEY-DAVIDSON MOTOR COMPANY

Tohle je oslava jezdců. Generací otců, synů, matek a dcer, kteří nastartovali a vydali se za svým snem. Takže bez ohledu na to, na čem jezdíte jste zváni na oslavu 115. narozenin Harley-Davidson. V srdci Evropy. V České republice, v Praze.

ROZJEĎ S NÁMI PÁRTY - UŽIJEME SI JÍ SPOLEČNĚ!

Narozeninový mejdan Harley-Davidson bude zážitek jako žádný jiný. Můžeš se těšit na 72 hodin nabitých motocykly, koncerty, custom biky, testovacími jízdami, výstavami … a hromadou další zábavy!

Ať máte jakékoli představy o Harley-Davidson, jezdíte na jakékoli jiné značce nebo se vám motocykly jen líbí, jste vítáni! Přijďte si s námi užít tyto mimořádné a jedinečné celosvětové oslavy.

Více informací o akci naleznete zde: https://h-d.prague115.com/cs/

 Máte zájem o partnerství a spojení s legendární značkou Harley-Davidson®?
Kontaktujte Martina Cieslara, mail: martin.cieslar@h-dprague115.com, tel.: +420 601 391 940

NESSPRESSO pozve na chutnou a osvěžující kávu a nabídne kávovary a unikátní kávové kapsle

Nespresso je prémiová značka kávy a průkopník segmentu s porcovanou kávou, kterému vévodí již  31 let. Nespresso se prezentuje jak domácími tak profesionálními kávovary, které jsou se stále větší oblibou umísťovány jak v restauracích, tak i na pracovištích. Více se můžete dozvědět na www stránkách www.nespresso.com/pro

HR systém OKbase a šifrovaná komunikace s Babelnet

Navštivte nás na našem stánku v konferenčním sále. Naši konzultanti Vám představí naše dva klíčové produkty – OKbase, komplexní systém pro řízení lidských a Babelnet, aplikaci pro šifrovanou komunikaci – a rádi Vám zodpoví všechny dotazy týkající s ochrany osobních údajů a nového nařízení GDPR.

Personální systém OKbase se přizpůsobí postupnému růstu firmy od menší s několika pobočkami až po velkou firmu s několika tisíci zaměstnanci v holdingovém uspořádání. V OKbase si můžete vybrat z široké nabídky modulů: personalistika, nábor, vzdělávání, hodnocení, plánování směn, docházka, mzdy, výplatní lístky, stravování nebo organizační změny. (okbase.cz)

Babelnet poskytuje maximální ochranu osobních i firemních dat. S aplikací Babelnet můžete šifrovat telefonické hovory, zasílat a bezpečně ukládat zašifrované zprávy i přiložené dokumenty. Babelnet je klíčový nástroj pro splnění GDPR. (babelnet.com)

HOOTERS pozve na šťavnatá a trochu pálivá křidýlka z rukou pověstných „Hooters-Girls“

Pizza company - pravá italská pizza a gnocchi

Na stánku PIZZA COMPANY ochutnejte čerstvě upečenou pravou italskou pizzu a gnocchi vyráběné tradiční metodou za výhradního použití vysoce kvalitních a originálních italských surovin.

Pizza Company s.r.o. je ryze českou společností s jediným majitelem - Lukášem Svobodou, který je členem Franchise Clubu.

První pobočka PIZZA COMPANY byla otevřena v roce 2009 na Praze 4 v pasáži stanice metra C – Budějovická. Od té doby byl počet poboček rozšířen na více než 20 provozoven umístěných vždy na velmi frekventovaných stanicích metra a pražské MHD. V současné době společnost expanduje na další lukrativní místa mimo území hlavního města Prahy a také do jiných měst.

Více informací naleznete na www.pizzacompany.cz

RETAIL BOOK

RETAILBOOK - pravidelně vychízející publikace z nakladatelství CENTERS přinese opět kKomplexní přehled o českých a slovenských shopping centrech, retail parcích či obchodních domech a to včetně jejich nájemců.

Zároveň je pozvánkou na RetailCon 2018 (Národní dům na Vinohradech, Praha, 31.05.2018) , každoročně největší setkání zástupců shopping center a maloobchodních nájemců v ČR a SR. Letos se  bude konat ve slavnostním duchu, s extrémně zajímavým programem, velkou výstavou a s mnoha dárky pro všechny účastníky.

Představí se projekt STARTUP GRIND PRAGUE, který je vývojovou laboratoří pro start-upy

Startup Grind Prague je vaší vstupenkou do světa českých i světových startupů

Startup Grind je největší startup komunita na světě, která podporuje podnikatele ve 300 městech a 110 zemích. Cílem je aktivně vzdělávat, inspirovat a propojovat lokální podnikatele. Přijďte s námi probrat jaké příležitosti českých startupový svět nabízí.

 

VIRTUOSO 3D Printers s.r.o představí moderní 3Dtiskárny a ukáže, co všechno umějí.

VIRTUOSO 3D Printers s.r.o. představí moderní 3D tiskárny pro domácnosti i korporace

VIRTUOSO 3D Printers je společnost, která je zaměřena na vývoj a výrobu 3D tiskáren světové úrovně.  V rámci Franchise Day Prague 2018 budou mít účastnici možnost shlédnout nejnovější model Virtuoso, který je schopen tisknout ve dvou tiskových standartech E3D v6 (1.75/3.00) a umí zpracovat různé druhy materiálů na bázi plastu a dalších materiálů. Pořiďte si svou první 3D tiskárnu a užijte si čas při vytváření zajímavých modelů!

 

Robeeto pomůže najít toho správného řemeslníka

Robeeto.com – nová digitální služba s ambicí změnit celé odvětví služeb
Robeeto je nová digitální platforma – dispečink pro jednoduché vyhledávání a propojování nejdostupnějších poskytovatelů krátkodobých a jednorázových drobných služeb všeho druhu s těmi, kteří je právě hledají.
Robeeto je server, kde se protíná poptávka a nabídka po příležitostných službách. Umožňuje nejrůznější služby jednoduše nabídnout a na druhé straně je přehledně a rychle objednat. Robeeto je také parta nadšených lidí se silným investorem, která chce změnit způsob, kterým lidé vydělávají peníze a nakupují služby.
Robeeto je místem, kde najdete poskytovatele různých služeb, od hlídání dětí po manuální práce v domácnosti. Umožní vám vyhledat nejvhodnějšího pracanta podle nastavených kritérií jako je cena, lokalita či kvalifikace, u každého profilu se též můžete rozhodnout podle referencí předchozích zákazníků. Aplikace vám rovnou ukáže, který pracant má čas tehdy, kdy potřebujete a i další funkce umožňují přehlednost a efektivnost celého procesu.

Jedním ze zakladatelů projektu Robeeto.com je majitelka úspěšné sítě výdejních míst Zásilkovna Simona Kijonková. „Robeeto vnímám jako naprosto průlomový projekt, který má ambice změnit celé odvětví služeb. Může pomoci všem, kteří chtějí dělat to, co je baví, v čase, který chtějí práci věnovat. Zároveň poskytne pomocnou ruku těm, kteří marně hledají někoho na pomoc s pravidelným úklidem, hlídáním děti nebo jednorázovým posekáním trávníku, překladem či doučováním v čase a místě, které jim vyhovuje.

Robeeto pomáhá, propojuje lidi a je mostem mezi offlinem a onlinem ve světě služeb,“ říká.
„Robeeto chce dostat více lidí do podnikání a pomáhat těm, jejichž aktivity právě stagnují, nebo těm, kteří zrovna obtížně hledají zákazníky. Pracanti přesně vědí, kdy a kdo přijde, nebo za kým a kam mají jet, navíc nemusí řešit hotovost, komunikaci, účetnictví nebo vedení diáře,“ vysvětluje výhody portálu Stanislav Koukal, CEO Robeeto.com.

V Česku se Robeeto.com zaměřuje hodně na regiony.  Díky webu si budou moci přivydělávat i lidé, kteří jinak nemůžou sehnat práci, a přitom mají co nabídnout. Robeeto také míří i do zahraničí, za dva roky chce sdružovat na 300 tisíc pracantů

Moravské víno Zlomek & Vávra dodá příjemným okamžikům správný punc

ZÁSILKOVNA představí nejpočetnější franšízu u nás a poradí, jak zvýšit tržby i počet zákazníků

Na stánku budete mít celý den možnost  se zeptat na vše ohledně pozoruhodného franšízového konceptu Zásilkovna.cz a možnosti připojení se k více než tisícovce franšízových poboček.

Podnikatel, který začne provozovat Zásilkovnu jako franšízu doplňující jeho podnikání, jako benefit získá: provizi za každou vydanou a přijatou zásilku, on-line reklamu v nákupních košících e-shopů, ale především - získá do prodejny až 30 nových zákazníky, takových, kteří by do jeho prodejny normálně nepřišli. V prodejnách, které jsou partnery Zásilkovny, je dosahován růst tržeb až 15 %.

Můžete se zeptat, proč je koncept Zásilkovna "EET ready" a jak pomáhá svým partnerům od starostí 

RE/MAX

Nadšení pro maximální uspokojení potřeb zákazníků je hlavním důvodem, proč síť RE/MAX roste nepřetržitě již více než třicet pět let. Naše strategie již uspěla ve více než 80 zemích světa – zemích s odlišnými ekonomickými, kulturními i obchodními podmínkami.

RE/MAX uplatňuje princip franšizingu, který je založen na zásadě „With RE/MAX Everybody Wins – Se značkou RE/MAX každý vítězí“.

Na principu „Každý vítězí“ funguje také RE/MAX Česká republika. Pro naše zákazníky to znamená maximální přínos a užitek z našich realitních služeb. Zaměřujeme se na skutečné potřeby, dodržujeme naše vysoce profesionální standardy a přísný etický kodex. Jako jediní na trhu poskytujeme na kvalitu našeho servisu záruku.

Tak, jak vítězí naši zákazníci, vítězí i naši makléři a majitelé kanceláří. Každému, kdo hledá prosperitu, nezávislost a uspokojení ve vlastním podnikání, RE/MAX nabízí možnost využít výhody dlouhodobě ověřené strategie a síly. Majitelé realitních kanceláří RE/MAX a jejich makléři mají velkou příležitost se uplatnit a dosáhnout vlastního profesního i osobního rozvoje. RE/MAX jim dodává motivaci, energii a potřebné know-how tak, aby mohli udělat maximum pro spokojenost svých zákazníků a stát se nejlepšími a nejproduktivnějšími realitními subjekty ve svém regionu.

 • ADMEZ Logo
 • Logo AmRest
 • Logo 4brandsAmRest
 • Logo BB
 • Logo Bidfood
 • Bcc Logo
 • Logo Bernardpivo 300
 • Logo Burger
 • CAPTAIN CANDY Logo
 • CENTERS DATA Logo
 • Costa
 • Cushman
 • Ceska Sitovka
 • Logo CIFRA 300
 • MS Logo
 • Logo DeptIntTrade 300
 • Logo Dobra Cajovna
 • Logo Franchise Club
 • Logo FranKey
 • Logo Fruitisimo
 • HARLEY Logo
 • Logo Home Office
 • Logo Hooters
 • Logo Chleba
 • Logo MI IIR
 • Logo Jansen Display
 • JLV Logo
 • Logo KFC
 • KOFOLA Logo
 • Lagardere
 • Logo Liftago
 • Logo Manpowergroup 300
 • Logo Masters
 • Logo Minit
 • MrBarkers
 • Logo Nespresso
 • Logo Nielsen
 • Logo O2
 • OKSYSTEM Logo
 • Logo La Panna
 • Paul
 • Logo Pizza Company
 • Logo Pizza Hut
 • POPAI Logo
 • Logo Raai
 • Logo REMAX
 • RELAY
 • SOCR New Logo
 • Log Milci Aje
 • Startup Grind
 • Logo Starbucks
 • The Chamber
 • Logo Virtuoso
 • Logo Zasilkovna.cz 300x300px
 • Logo ZCH
 • Logo Zlomek A Vvra